Прем'єр-ліга: «Зірка» і «Олімпік» зіграли в Києві

Жовтень 21, 2017 | Новини | Переглядів: 1152 | Коментарі: 0

Сьогодні, 21 жовтня, у 13 турі ПФЛ кропивницька «Зірка» грала на виїзді з ФК «Олімпік» (Донецьк).

Нагадаємо, що у 2-турі граючи у Кропивницькому ці команди зіграли з рахунком 0:0

Наприкінці першого тайму «Зірка» зостався в меншості на 38-й хвилині матчу гравець «Зірки» Максим Ковальов отримав червону картку. У першому таймі гравці кропивницької команди отримали 3 жовті та одну червону картку.У другому таймі на 59-й хвилині другу жовту картку отримав гравець «Зірки» Артем Фаворов , за що отримав вже червону картку та був змушений покинути футбольне поле . Кропивницька команда вже у дев'ятьох продовжила цей матч.

На останній хвилині матчу відбувся автогол від Павла Полегенько м`яч влетів у ворота "Зірки"

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Олімпіка»

ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube , ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram .
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ .